Díky naší mnohaleté zkušenosti z kávového světa si uvědomujeme, že technologie je základní krokem k přípravě dokonale vyváženého šálku kávy. Našim cílem je především pomoc našim zákazníkům orientovat se v kávovém světě. Jak správně vybrat a pro jakou technologii se rozhodnou, jaké vybrat správné příslušenství. Vždy se snažíme, aby vše vyhovovalo vašim individuálním potřebám a potřebám vašeho provozu.

Nabízíme pouze špičkové technologie nejenom pro profesionální použítí, ale také pro domácnosti, menší podniky a kanceláře a všude tam, kde si naši zákaznící žádají nekompromisní kvalitu.

Poskytujeme komplexní služby od počátečního poradenství až po výslednou dodávku technologií, pravidelnou údržbu, záruční i pozáruční servisy.

Nechceme být pro naše zákazníky jen dodavatelem, ale především partnerem. Preferujeme osobní přístup a angažovanost. Úzce spolupracujeme se značkami Nuova SimonelliVictoria Ardwino a Lamanti

 

coffee-machine

Našim zákazníkům nabízíme především

  • poradenství a pomoc s výběrem správného zařízení přesně pro Váš provoz

  • kompletní vybavení technologiemi pro přípravu kávy od malých po velké provozy, kanceláře i domácnosti

  • údržbu, záruční a pozáruční servis kávových technologií

  • velkoobchodní i maloobchodní prodej kávy a příslušenství

  • školení jak pracovat s profesionálním vybavením (kávovar a mlýnek), principy jejich fungování a nastavení, servisními úkony a každodenní údržbou, přípravy kávy

  • kávové programy jako káva do kanceláře nebo kávové předplatné

 

 

Zjistěte více