Díky naší osobní mnohaleté zkušenosti z kávového světa si uvědomujeme, že technologie je základní krokem k přípravě dokonale vyváženého šálku vaší kávy. Nabízíme tedy pouze špičkové technologie nejenom pro profesionální použítí, ale také pro domácnosti, menší podniky a kanceláře a všude tam, kde si naši zákaznící žádají nekompromisní kvalitu.

Nuova Simonelli je italská společnost se zkušenostmi a tradicí sahající daleko do minulosti. Společnost vyrábí espresso kávovary a prodává je do celého světa od roku 1936. V dnešní době se může Nuova Simonelli pochlubit širokou škálou produktů, které jsou schopné plnit očekávání těch nejnáročnějších zákazníků. Investice společnosti do výzkumu a vývoje nových technologií posunulo společnost na úplný vrchol v oboru, o čem svědčí i výhradní sponzoring světových mistrovství baristů (World Barista Championship) nebo udělení ocenění Compasso d’Oro v oblasti inovací designu, ergonomie kávovaru a přínos v oblasti špičkové aplikace technologií.

Prodejní síť Nuova Simonelli je spojená s pojmem profesionalita, která je pro nás, jako distributora těchto technologií prioritou číslo jedna, spolu s poskytováním odborné asistence v oblasti školení, údržby a servisu kávovarů na každodenní bázi i přímo u zákazníka., nebo v našich profesionálních školících a prodejních centrech, kde je možné si kávovar vyzkoušet ještě před jeho zakoupením.

Vizí společnosti Nuova Simonelli je neustálé pokračování v investicích do vývoje nových technologií, designu, školení či podpory tak, aby si zachovala status nejlepšího z nejlepších. 

Kávovary Victoria Arduino jsou dnes symbolem kávové historie jak italských, tak i evropských zvyků a kultury. Když zmíníme Victoria Arduino, v pozadí mysli se nám nevyvratitelně musí vybavit literatura, umění či společnost, protože Victoria Arduino je a byla symbolem míst, kde se tvořilo. Symbol znamená „spojení“. Symbol je čímsi, co vytváří identitu, hodnotu. Co tedy Victoria Arduino symbolizuje? Krásu, eleganci, rafinovanost, exkluzivitu, jedinečnost, společnost, elitářství, kvalitu a dokonalost.

 

Nuova Simonelli

Victoria Arduino

 

Lamanti